Kierowca taxi

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Poszukujemy doświadczonego i odpowiedzialnego kierowcy do naszej floty taksówek. Jeśli masz umiejętności prowadzenia pojazdu, doskonałą znajomość lokalnych dróg i przepisów drogowych oraz chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, to ta praca jest dla Ciebie!
Obowiązki:

Bezpieczne i profesjonalne prowadzenie taksówki.
Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.
Znajomość lokalnych tras i atrakcji turystycznych.
Zachowanie czystości i porządku wewnątrz pojazdu.
Sumienne prowadzenie dokumentacji związanej z przejazdami.

Wymagania:

Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B.
Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu zawodowego (mile widziane).
Znajomość obsługi nawigacji GPS.
Umiejętność komunikacji w języku polskim (warunek konieczny).
Dyspozycyjność i punktualność.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie.

Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb.

Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: [Twój adres email]. Odpowiemy na wybrane aplikacje.

Czekamy na Ciebie! Dołącz do naszej społeczności kierowców i zapewnij naszym klientom komfortowy i bezpieczny przejazd!

Aktualizacja: 03.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Flash Group

510414... Wyświetl numer
f...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Kokoszki
Budowlanych 27
SMS
Wyświetl numer