Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik Budowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jesteśmy firmą deweloperską.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy  i nową inwestycją poszukujemy obecnie osoby do pracy w charakterze: Kierownika Budowy

Twój zakres obowiązków

Kontrola i optymalizacja kosztów budowy.
  • Kierowanie robotami budowalnymi , samodzielna organizacja oraz koordynacja prowadzonych prac.
  • Planowanie, nadzorowanie, koordynacja i rozliczanie pracy ekip wykonawczych.
  • Prowadzenie dokumentacji budowy.
  • Kontrola jakości wykonywanych prac.
  • Planowanie robót i tworzenie aktualnych harmonogramów realizacji.
  • Zamawianie materiałów, usług i wyrobów budowlanych.
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz przepisów środowiskowych na placu budowy.
  • Nadzorowanie prac serwisowych i gwarancyjnych.
  • Przygotowanie harmonogramów rzeczowo-finansowych robót, raportowanie postępu prac.
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych prac zgodnie z projektem i standardem.
  • Udział w sprawdzaniu i weryfikacji projektów budowalnych oraz ich optymalizacji.
  • Prowadzenie odbiorów robót.
  • Analizowanie dokumentacji technicznej.
Nasze wymagania
  • Ukończone studia inżynierskie na kierunku Budownictwo.
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi.
  • Dyspozycyjność dotycząca miejsca prowadzenia budowy.
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu robót budowlanych.
  • Umiejętność koordynacji i zarządzania zespołem pracowników.
  • Znajomość aplikacji MS Office i oprogramowania AutoCAD oraz MS Project.
  • Podstawowa znajomość zasad kosztorysowania i harmonogramowania.
  • Umiejętność analizy problemów technicznych.
  • Elastyczność w zakresie czasu pracy.
  • Systematyczność, dokładność oraz punktualność.
  • Komunikatywność, predyspozycje do pracy zespołowej i konsekwencja w działaniu.
  • Prawno jazdy.
To oferujemy
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.
  • Karta Multisport.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Aktualizacja: 26.02.2024