Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik Budowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Gotowość do pracy w delegacji lub relokacji
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Nadzór nad procesem robót budowlanych
  • Koordynacja zadań wykonywanych przez podwykonawców
  • Odpowiedzialność za harmonogram robót oraz terminowe ich wykonanie
  • Przygotowywanie dokumentów (umowy, harmonogramy, przedmiary, obmiary, protokoły)
  • Sporządzanie kart katalogowych i dokumentacji powykonawczej
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie
  • Weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań

Oferujemy:

  • Auto służbowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Możliwość pracy po stronie generalnego wykonawcy o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość zatrudnienia na umowie o pracę lub B2B

Aktualizacja: 21.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl