Kierownik działu zaopatrzenia i logistyki

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Logistyka i planowanie,
Zakupy
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • nadzór nad działem zaopatrzenia, logistyki i magazynu.
  • opracowywanie i wdrażanie strategii zakupowej.
  • weryfikacja i ocena obecnych dostawców, a także poszukiwanie nowych.
  • kontrola stanów magazynowych oraz przepływu towarów w magazynie-inwentaryzacje.
  • nadzór nad dokumentacją magazynową i efektywnym wykorzystaniem powierzchni magazynowej.
  • zapewnienie prawidłowego, terminowego i bezpiecznego przebiegu procesów logistycznych.
  • nadzór nad flotą samochodową oraz współpraca z firmami transportowymi.
  • rozliczanie podległego zespołu z efektywności pracy.
  • komunikacja z pozostałymi obszarami w firmie.
WYMAGANIA:
  • co najmniej 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • co najmniej 2-letniego praktycznego doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • wykształcenie wyższe -zarządzanie, logistyka, ekonomia lub pokrewne
  • umiejętności budowania relacji na różnych szczeblach organizacji
  • odpowiedzialność
  • wysoki poziom asertywności i zdolności komunikacyjnych
  • zainteresowanie zagadnieniami z dziedziny motoryzacji
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość sprawdzenia się we wdrażaniu własnych rozwiązań procesowych
Informacje o firmie
Frama LAMEL Rozdzielnice jest producentem urządzeń do przesyłu i rozdziału energii elektrycznej. Firma prowadzi także działalność handlową w zakresie materiałów do budowy sieci i urządzeń elektroenergetycznych. Z powodzeniem zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji w zakresie instalacji elektroenergetycznych.
Asortyment wyrobów produkowany przez firmę obejmuje:
  • rozdzielnice średniego napięcia;
  • rozdzielnice niskiego napięcia;
  • kontenerowe stacje transformatorowe;
  • słupowe stacje transformatorowe;
  • konstrukcje energetyczne;
  • złącza kablowo-pomiarowe;
  • pulpity i szafy sterownicze;

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wymagane dokumenty: CV
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: kadry@lamel.com.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. z siedzibą w Pępowie.

Aktualizacja: 09.04.2024