Kierownik Instalacji Elektrycznych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • planowanie oraz koordynacja robót elektrycznych zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego i BHP;
  • weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań;
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie;
  • sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót;
  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz prowadzenie negocjacji z podwykonawcami.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym;
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika/Koordynatora Robót Elektrycznych;
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji elektrycznych bez ograniczeń;
  • dobra znajomość pakietu MS Office, MS Project oraz AutoCAD;
  • język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • bogaty pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • uczestnictwo w zaawansowanych technologicznie projektach inwestycyjnych;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
Informacje o firmie
W FineTech Construction z sukcesem realizujemy hale produkcyjne, magazyny oraz laboratoria, przede wszystkim dla przemysłu farmaceutycznego, a także osiedla mieszkaniowe, budynki biurowe, rewitalizacje oraz renowacje obiektów i stref zabytkowych. Znaczną część projektów realizujemy również w formule Design&Build. Działamy w ramach silnego zaplecza finansowego i projektowego, co pozwala nam nie tylko pracować z najlepszymi i dla najlepszych, ale również rozwijać nasze pasje i zainteresowania. Jesteśmy na polskim rynku od 2017 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy dziesiątki projektów wielobranżowych w różnych częściach Polski.

Aktualizacja: 13.03.2024