Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik Recepcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie recepcji w codziennej bezpośredniej obsłudze gości hotelowych;
  • Aktywne wsparcie w osiąganiu celów sprzedażowych, przede wszystkim w segmencie gościa indywidualnego;
  • Nadzór nad prawidłowym wystawianiem dokumentów księgowych oraz przygotowywanych raportów dobowych;
  • Budowanie i wzmacnianie relacji ze stałymi i nowymi gośćmi hoteli
Nasze wymagania:
  • Znajomość programów Profitroom i Rehot
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami z gośćmi;
  • Dokładność;
  • Umiejętność zarządzania i pracą w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Właściwa prezencja i wysoki poziom kultury osobistej;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praca zmianowa w godzinach 19:00 do 7:00 rano i od 7:00 rano do 19:00
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju
  • Miejsce parkingowe przy miejscu pracy (darmowe);
  • Karta multisport
  • Pakiet medyczny

Aktualizacja: 16.01.2024