Kierownik Zespołu Sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa

Nr ref: KZS/03/2024

Doświadczony Kierownik Zespołu Sprzedaży Ubezpieczeń na Życie poszukiwany!

Obowiązki:
  • Aktywna rekrutacja i rozwój nowych doradców ubezpieczeniowych.
  • Kierowanie i inspirowanie zespołu do osiągania ambitnych celów sprzedażowych.
  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej w dziedzinie ubezpieczeń na życie.
  • Zapewnianie efektywnych szkoleń i wsparcia dla nowych członków zespołu.
  • Nadzór nad procesem rekrutacji i szkoleniami, dbając o wysoką jakość zatrudnienia.
  • Utrzymywanie doskonałych standardów obsługi klienta i budowanie trwałych relacji.
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń na życie.
  • Średnie wykształcenie.
  • Silne umiejętności przywódcze i zdolność do budowania zespołu.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Zaangażowanie w osiąganie celów biznesowych.
  • Niekaralność.
Oferujemy:
  • Atrakcyjny wynagrodzenie premiowe i prowizyjne
  • Profesjonalne szkolenia i innowacyjne możliwości rozwoju osobistego.
  • Przyjazne środowisko pracy wspierające twój sukces.
  • Realną szansę na awans w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Dodatkowe benefity okołopłacowe, w tym konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami.
  • Indywidualny coaching i wsparcie rekrutacyjne ze strony działu HR.