Kierownik zmiany/ Kontener gastronomiczny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis Stanowiska: Jesteśmy firmą specjalizującą się w obsłudze kontenera gastronomicznego, który oferuje różnorodne dania dla pracowników i klientów centrum biznesowego. Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Zmiany, która będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie pracą w kontenerze oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Obowiązki:
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania kontenera gastronomicznego.
  • Tworzenie menu i wprowadzanie nowych dań.
  • Nadzór nad przygotowaniem i serwowaniem potraw.
  • Zarządzanie zamówieniami i zapasami.
  • Dbanie o zachowanie standardów higieny i bezpieczeństwa żywności.
  • Obsługa klienta i rozwiązywanie ewentualnych problemów.
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w gastronomii będzie dodatkowym atutem.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa żywności.
  • Dyspozycyjność ( praca bez weekendów )
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.