Kompletacja zamówień w hurtowni - nocki, Gdańsk

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
4700 - 6200
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

Nr ref: makro/gda/2024

Obowiązki:
  • kompletacja zamówień internetowych w godzinach 22-6
  • utrzymywanie porządku na magazynie
  • obsługa skanera do kompletacji
Wymagania:
  • ukończone 18 lat
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • dyspozycyjność minimum 11 dni w godzinach 22:00 - 6:00
  • sumienność i dokładność w powierzonych zadaniach
  • chęć do długofalowej współpracy
  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
  • stawka podstawowa 28 zł / h brutto w godzinach 22-6
  • dodatek akordowy za ilość zebranych linii w miesiącu w przypadku obecności powyżej 11 dni. (od 200 zł do 1500 zł)

Informacje o firmie
Job-Target sp. z o.o. - agencja zatrudnienia nr 12985, poszukuje osób do:
Kompletacji zamówień w hurtowni wielobranżowej w godzinach nocnych.
Lokalizacja:
  • Przejazdowo, ul. Główna (Makro, dojazd z Gdańska Głównego ok. 15 minut autobusem)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt bezpośredni:
- tel. [ukryte]
- osobisty w biurze Job-Target, Gdańsk-Wrzeszcz ul. Konrada Leczkowa 22a,
- przesyłanie CV na adres [ukryte] (nr ref. makro/gda/2024)