Ogłoszenie nieaktualne

Konserwator elektryk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  •  dokonywanie systematycznych przeglądów instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych   wielorodzinnych oraz na terenie podległej jednostki,
  •  naprawa i wymiana opraw, wyłączników, przycisków oświetleniowych w pomieszczeniach wspólnego użytkowania oraz przed budynkami,
  •  wymiana bezpieczników, główek i gniazd bezpiecznikowych oraz wyłączników instalacyjnych tablicowych w obwodach administracyjnych budynku,
  •  wykrywanie i likwidacja nielegalnych podłączeń do obwodów administracyjnych i obwodów zasilających,
  •  wykrywanie przerw i zwarć instalacji elektrycznej oraz usuwanie przyczyn wraz z wymianą  uszkodzonych końcówek w obwodzie administracyjnym,
  •  informowanie brygadzisty o wszelkich spostrzeżeniach dotyczących instalacji urządzeń elektrycznych.
Wymagania:
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP Gr 1 E do 1 kV,
  • dobra organizacja czasu i pracy,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków ,
  • umiejętność pracy, zarówno w zespole jak i samodzielnie,
  • zaangażowanie,
  • życzliwość i otwartość na ludzi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV przez Lokatorsko-Własnościową Spółdzielnię Mieszkaniową Morena" z siedzibą przy ul. Migowskiej 77a, 80-287 Gdańsk, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko konserwatora elektryka, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r."