Konserwator Złota Rączka

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Mały Kack
Płocka 5A
Konserwator Złota Rączka Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
obserwuj

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych w/przy nieruchomości budynkowej.
  • Wykonywanie prac przy utrzymaniu ogrodu.
  • Odpowiedzialność za stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia.
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zasadnicze lub zawodowe o profilu technicznym.
  • Znajomość podstaw elektryki, hydrauliki oraz prac malarskich i porządkowych.
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku konserwatora.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest dodatkowym atutem.
Jeśli jesteś seniorem “złotą rączką” i chcesz dorobić do emerytury lub renty, zapraszamy do aplikowania CV na e-mail: r...@pomoz... Wyświetl e-mail , tel. 58 663 81 41
Mile widziana osoba zmotoryzowana (emeryt, rencista) która ma doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych, elektrycznych, hydraulicznych.

Aktualizacja: 10.06.2024