Konstruktor Form Wtryskowych - Centrum Gdyni

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

**Konstruktor Form Wtryskowych - Centrum Gdyni**
Nasza firma, zlokalizowana w samym sercu Gdyni, poszukuje doświadczonego i kreatywnego Konstruktora Form Wtryskowych.
Jesteśmy firmą, która stawia na innowacje i rozwój, dlatego szukamy osób, które są gotowe do podjęcia wyzwań w dynamicznym środowisku.
**Zakres Obowiązków:**
- Projektowanie form wtryskowych.
- Przygotowywanie potrzebnej dokumentacji technicznej.
- Koordynacja realizacji zleceń.
- Kalkulacja cen form oraz wyprasek.
- Nadzór stanu form wtryskowych.
- Kontakt z podwykonawcami.
**Wymagania:**
- Samodzielność i sumienność przy wykonywaniu obowiązków.
- Znajomość budowy form wtryskowych i procesu wtryskiwania.
- Doświadczenie w projektowaniu form.
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
- Znajomość programów CAD 2D i 3D.
**Oferujemy:**
- Pracę w zgranym zespole specjalistów.
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia. Jeśli czujesz, że jesteś idealnym kandydatem/kandydatką na to stanowisko, nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV i przyłącz się do nas w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w sercu Gdyni. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Aktualizacja: 04.04.2024