Zatrudnimy Krawcową/Krawca/Szwaczkę - praca od zaraz, Gdynia-Chylonia

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

**Dołącz do Naszego Zespołu w Gdyni Chyloni!**W związku z dynamicznym rozwojem, nasza renomowana firma specjalizująca się w produkcji tekstyliów domowych, poszukuje nowych talentów do zespołu krawieckiego.
**Poszukujemy: Krawcowe/Krawców

****Twoje zadania:**
- Szycie prostych elementów z dbałością o szczegóły.

**Wymagania:**
- Doświadczenie w szyciu oraz biegła obsługa maszyny stebnówkowej.
- Zdolność do pracy w zespole i dostosowywania tempa pracy.
- Wysoka etyka zawodowa i dbałość o szczegóły.

**Oferujemy:**
- Atrakcyjne wynagrodzenie: 4300-6000 zł brutto.
- Stabilne zatrudnienie na pełny etat.
- Elastyczność w wyborze formy umowy.
- Pracę w godzinach 6:30-14:30.
- Przyjazną atmosferę i stałe zatrudnienie.
- Nowoczesne maszyny i narzędzia pracy.
- Wsparcie w procesie adaptacji na nowym stanowisku.
- Dogodny dojazd oraz parking przed zakładem.
Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w przyjaznym środowisku! Aplikuj już dziś!

Aktualizacja: 04.04.2024