Konstruktor mebli

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 27 dni temu

Vivia Next prowadzi działalność w branży budowlanej, opartej na systemach budownictwa modułowego. Rozwiązania, które oferujemy umożliwiają dostarczenie w pełni wykończonych, wysokiej klasy budynków, jednocześnie gwarantując oszczędność czasu. Nasze działania oparte są na nowych technologiach w usystematyzowanym środowisku, a głównym celem jest realizacja projektów innowacyjnych w obszarze budownictwa kubaturowego na rynku globalnym (https://vivia.dev/).

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
  • Projektowanie i sporządzanie dokumentacji wszelkich form użytkowych,
  • Tworzenie dokumentacji płaskiej i przestrzennej,
  • Tworzenie dokumentacji montażowej,
  • Ścisła współpraca z produkcją.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe,
  • Min. roczne doświadczenie w projektowaniu w branży meblarskiej,
  • Bardzo dobra znajomość programów: Solidworks / Inventor, Autocad, dodatków Swood,
  • Bardzo dobra obsługa MS Office, Excel,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność i dokładność,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji,
  • Współpracę z energicznym zespołem projektantów i kadrą techniczną,
  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji,
  • Pakiet benefitów socjalnych po okresie próbnym,
  • Długoterminową współpracę.
Informacje o firmie
Vivia Next prowadzi działalność w branży budowlanej, opartej na systemach budownictwa modułowego. Rozwiązania, które oferujemy umożliwiają dostarczenie w pełni wykończonych, wysokiej klasy budynków, jednocześnie gwarantując oszczędność czasu. Nasze działania oparte są na nowych technologiach w usystematyzowanym środowisku, a głównym celem jest realizacja projektów innowacyjnych w obszarze budownictwa kubaturowego na rynku globalnym (https://vivia.dev/)

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64848369
  • Data wyróżnienia: 08.06.2022
  • Data wprowadzenia: 25.05.2022