Konsultant Centrum Kontaktu w Wydawnictwie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: KCK/04/24

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant Centrum Kontaktu

Miejsce Pracy: Palio Office Park A, Gdańsk, (lub zdalnie - po okresie próbnym)

Opis stanowiska:
  • Udzielanie informacji dotyczących asortymentu firmy,
  • Kontakt telefoniczny z Klientami, zarówno połączenia przychodzące jak i wychodzące,
  • Dbanie o pozytywne relacje ze stałymi Klientami,
  • Przeprowadzanie badań ankietowych,
  • Umawianie spotkań,
  • Prezentowanie oferty firmy,
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym: 8-16 i 11-19,

Od Kandydatów wymagamy
  • Minimum średniego wykształcenia,
  • Samodzielności i komunikatywności oraz swobody w kontakcie telefonicznym,
  • Nienagannej dykcji oraz wysokiej kultury osobistej,
  • Poprawnego posługiwania się językiem polskim zarówno w mowie jak i piśmie,
  • Bardzo dobrej obsługi komputera,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym 3 miesiące,
  • Pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju: możliwość awansu i wzrostu wynagrodzenia już po okresie próbnym.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte]

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:
  1. obowiązkowo „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym KCK/04/24 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem
  2. .” 2. dobrowolnie „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Agencja Zatrudnienia nr 10554

Aktualizacja: 02.04.2024