Konsultant Działu Korespondencji i Reklamacji

Ogłoszenie premium
Gdynia Redłowo Konsultant Działu Korespondencji i Reklamacji Umowa zlecenie
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Szukasz nowej pracy?
Chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny?
Masz ambicje, by wciąż się rozwijać i realizować ciekawe projekty?
Dołącz do nas!

SZUKAMY OSOBY NA STANOWISKO:

Gdzie pracujemy?
Niesamowicie urokliwa Gdynia Redłowo, w bliskiej odległości od SKM, przystanków autobusowych i trolejbusowych, a także zatoki i malowniczych klifów, gdzie można nabrać energii zarówno przed, jak i po pracy.

Jakie będą Twoje zadania?
• będziesz odpowiedzialny za obsługę korespondencji (forma tradycyjna, e-mail)
• weryfikowanie i analizowanie zgłoszeń Abonentów w oparciu o obowiązujące procedury, dokumenty oraz przepisy prawa,
• współpraca z innymi działami oraz lokalnymi oddziałami,
• aktywny udział w zadaniach/projektach realizowanych przez dział.

Jeśli:
• umiejętnie obsługujesz komputer, zwłaszcza pakiet MS Office,
• swobodnie nawiązujesz kontakty,
• umiesz pracować pod presją czasu,
• posiadasz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
• zaangażowanie w pracę, samodyscyplina oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań nie są Ci obce

TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Co Oferujemy:
• pracę w przyjaznej atmosferze w młodym oraz zgranym zespole,
• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej
pozycji na rynku usług telekomunikacyjnych,
• realną możliwość awansu, w związku z ciągłym, dynamicznym
rozwojem firmy,
• szkolenia wdrażające i systematyczne podnoszenie Twoich kwalifikacji,
• atrakcyjny pakiet startowy,
• kartę Multisport.

Uprzejmie informujemy że Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA S.A., a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.

Aktualizacja: 24.06.2024