Opiekun Techniczny Klienta Biznesowego

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Orłowo
al. Zwycięstwa 253
Opiekun Techniczny Klienta Biznesowego Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Vectra jest operatorem telekomunikacyjnym świadczącym usługi dostępu do mediów elektronicznych. Jest wiodącym operatorem kablowym pod względem liczby abonentów i dostawcą usługi triple play. Oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji analogowej i cyfrowej, do szerokopasmowego internetu tradycyjnego i bezprzewodowego oraz usługa telefonii stacjonarnej.
Aktualnie do siedziby spółki w Gdyni poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia

Główne zadania:
  • Kompleksowa obsługa klienta za pośrednictwem dostępnych form kontaktu: telefonu (1 linia wsparcia) oraz e-mail.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem.
  • Przyjmowanie zgłoszeń usterek, awarii i reklamacji.
  • Aktywacja i modyfikacja usług klientów.

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem biznesowym.
  • Znajomość działania sieci WAN-LAN, konfigurowanie i diagnozowanie różnego rodzaju sprzętu sieciowego, doświadczenie w pracy z IP – warunek konieczny.
  • Swobodne wypowiadanie się w języku polskim, swoboda poruszania się i korzystania z Internetu, komputera – aplikacje biurowe – warunek konieczny.
  • Otwartość i swoboda komunikacji.
  • Mile widziana znajomość działania technologii VoIP.

Oferujemy:
  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”