Konsultant Telefonicznej Obsługi Klienta w Gdyni!

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przychodzące,
Wychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Cześć! Szukamy Ciebie!
Posiadasz energię, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach i chęć rozwijania swoich kompetencji? Interesujesz się nowinkami technologicznymi i chciałbyś pracować w dynamicznym zespole? Dołącz do nas w roli Konsultanta Telefonicznej Obsługi Klienta w Gdyni!

Cenimy sobie:
• Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz wysoką kulturę osobistą.
• Otwartość na naukę nowych rzeczy i chęć rozwijania kompetencji.
• Doświadczenie w pracy z różnymi programami/aplikacjami.
• Dyspozycyjność - zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w call center.

Twoje zadania
• Obsługa klienta – techniczne połączenia telefoniczne (przychodzące), maile oraz czat.
• Budowanie pozytywnych relacji i doświadczeń klientów.
• Proponowanie dodatkowych usług telekomunikacyjnych (np. HBO, Canal+ itd.).
• Wspieranie klientów w korzystaniu z naszych produktów oraz udzielanie pomocy.

Możesz liczyć na:
• Wynagrodzenie w wysokości – 27,70 zł brutto, a przy zrealizowaniu 160h kwota pełna to 4432 zł
• Ekstra wynagrodzenie za indywidualne wyniki obsługowe.
• System prowizyjny, dzięki sprzedaży produktów.
• Szkolenia wprowadzające i dokształcające umiejętności miękkie.
• Przy realizacji celów otrzymasz umowę o pracę (realny czas między 6-12 miesiącem od zatrudnienia).
• Ścieżkę awansów kompetencyjnych oraz możliwość dalszego rozwoju w grupie vectra. Benefity typu: dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport, ofertę Vectra dla pracowników.

Prześlij CV za pomocą przycisku „APLIKUJ”. W tytule wpisz odpowiednią nazwę stanowiska. Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Vectra S.A., a także przekazanie tych danych spółkom grupy vectra w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych administratora oraz inspektora ochrony danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.

Aktualizacja: 13.02.2024