Konsultant Telefonicznej Obsługi Klienta w Gdyni!

Ogłoszenie premium
Gdynia Redłowo Konsultant Telefonicznej Obsługi Klienta w Gdyni! Umowa zlecenie
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

Cześć! Szukamy Ciebie!
Posiadasz energię, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach i chęć rozwijania swoich kompetencji? Interesujesz się nowinkami technologicznymi i chciałbyś pracować w dynamicznym zespole? Dołącz do nas w roli Konsultanta Telefonicznej Obsługi Klienta w Gdyni!

Cenimy sobie:
• Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz wysoką kulturę osobistą.
• Otwartość na naukę nowych rzeczy i chęć rozwijania kompetencji.
• Doświadczenie w pracy z różnymi programami/aplikacjami.
• Dyspozycyjność - zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych.
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w call center.

Twoje zadania
• Obsługa klienta – techniczne połączenia telefoniczne (przychodzące), maile oraz czat.
• Budowanie pozytywnych relacji i doświadczeń klientów.
• Proponowanie dodatkowych usług telekomunikacyjnych (np. HBO, Canal+ itd.).
• Wspieranie klientów w korzystaniu z naszych produktów oraz udzielanie pomocy.

Możesz liczyć na:
  • Wynagrodzenie w wysokości – 27,70 zł brutto, a przy zrealizowaniu 160h kwota pełna to 4 432 zł
  • Ekstra wynagrodzenie za indywidualne wyniki obsługowe.
  • System prowizyjny, dzięki sprzedaży produktów.
  • Szkolenia wprowadzające i dokształcające umiejętności miękkie.
  • Przy realizacji celów otrzymasz umowę o pracę (realny czas między 6-12 miesiącem od zatrudnienia).
  • Ścieżkę awansów kompetencyjnych oraz możliwość dalszego rozwoju w grupie vectra. Benefity typu: dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport, ofertę Vectra dla pracowników.

Prześlij CV za pomocą przycisku „APLIKUJ”. W tytule wpisz odpowiednią nazwę stanowiska. Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Vectra S.A., a także przekazanie tych danych spółkom grupy vectra w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych administratora oraz inspektora ochrony danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.

Aktualizacja: 14.06.2024