Kontroler danych osobowych z niemieckim

Ogłoszenie nieaktualne

Kontroler danych osobowych z niemieckim

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie


ASTA Work  (nr rej. 19386) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: 

Kontroler danych osobowych z j.niemieckim 
m/k 

Miejsce pracy: Praca stacjonarna w Gdańsku
Praca od 1 lipca 2024

Poszukujemy osób które za pośrednictwem kontaktu video z klientem niemieckim będą weryfikować jego tożsamość zestawiając dokumenty tożsamości z wyglądem osoby, która komunikuje się z nami przez wideorozmowę. Weryfikacja odbywa się na potrzeby usług bankowych.
 

Wymagania:
 • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego B2/C1
 • Umiejętności obsługi komputera
 • Otwartości i pozytywnego podejścia do ludzi
 • Gotowość do pracy: poniedziałek-piątek (5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie) w godzinach 7 - 22
 • Czasami praca w weekendy około 1,5 weekendu w miesiącu
 • Dostępność do rozpoczęcia pracy od 1 lipca 2024Zyskujesz:
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Wynagrodzenie w wysokości 46 zł brutto/h
 • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, bony świąteczne
 • Program poleceń pracowniczych
 • Bonusy dla najlepszych pracowników
 • Dofinansowanie wakacji
 • Prezenty z okazji Dnia Dziecka, Narodzin Dziecka
 • Comiesięczne Eventy
 Osoby zainteresowane uczestnictwem w rekrutacji prosimy o przesłanie swojej aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

[ukryte]   w tytule wpisując Gdańsk/Weryfikator
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Administratorem Danych Osobowych jest Asta Work Joanna Konefał , ul Turkowskiego 17/9, 10-691 Olsztyn , zwany dalej Firmą, adres korespondencyjny: ul Turkowskiego 17/9, 10-691 Olsztyn , e-mail: info@astawork.pl. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne. Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 18.04.2024

Wróć do góry