Ogłoszenie nieaktualne

Kontroler Finansowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontroling
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Wyjątkowa oferta w szczególności dla osób chcących rozwijać swoje kompetencje finansowo kontrolingowe w firmie produkcyjnej działającej globalnie. Pozycja z dużą ekspozycją na współpracę z CFO, Zarządem, Radą Nadzorczą.

Opis stanowiska (zakres zadań będzie elastycznie dopasowany do doświadczenia kandydata):
  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii finansowej firmy
  • Kontrola i przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych
  • Nadzór i kontrola realizacji budżetu oraz długoterminowych planów finansowych
  • Wsparcie przy optymalizacji poziomu kapitału obrotowego
  • Wsparcie przy kontroli kosztów stałych i zmiennych
  • Wsparcie przy kontroli poprawności księgowań i danych kontrolingowych
  • Wsparcie w kontaktach i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz organami podatkowymi
  • Kontrolowanie dokumentacji transakcji finansowych np. spłaty kredytów i wierzytelności, przepływów gotówkowych
  • Wsparcie w sprawach administracyjnych oraz korporacyjnych

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne - finanse, rachunkowość, zarządzanie
  • Co najmniej  2 lata doświadczenia w pracy w obszarze finansów, kontrolingu lub audytu
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Znajomość Excel
  • Wiedza z zakresu przygotowania bilansu, RZS, budżetu, innych raportów
  • Wiedza z zakresu finansów
  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i finansów
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym
  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach
  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00
  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym
  • Program Adaptacji Nowego Pracownika
MAŁKOWO
Dojazd do Małkowa możliwy jest:

- z Gdańska: komunikacją miejską linii 126 (z Wrzeszcza), linią Z17 (z Gdańsk Bysewo).
- z Gdyni: komunikacją miejską linii Z
Podróż autem z południowych dzielnic Gdańska (Matarnia, Kokoszki, Osowa) zajmuje około 20 minut, z Gdyni ok 30 minut.
Parking dla pracowników znajduje się na terenie firmy.

Informacje o firmie
Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Siemens, GE, MAN, MHPS, FLSmidth.

Aktualizacja: 12.03.2024