Księgowy / księgowa

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontroling,
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • kompletowanie dokumentów księgowych i wstępna ich weryfikacja pod względem rachunkowym i formalno-merytorycznym
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych - sprzedaży, zakupu i wyciągów bankowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • uzgadnianie, analiza sald kont księgowych i kontrola rozrachunków
  • prowadzenie ewidencji magazynowej
  • rozliczanie inwentaryzacji
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz WNiP
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP, Intrastat
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • przygotowywanie płatności w systemie bankowym
  • czynny udział w przygotowaniu deklaracji CIT, JPK_V7, oraz sprawozdaniach finansowych
  • realizacja innych zadań powierzonych przez przełożonego zgodnie z kwalifikacjami i stanowiskiem pracy
Nasze wymagania
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości i podatków
  • znajomość obsługi programów księgowych - znajomość systemu Streamsoft będzie mile widziana
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności programu MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
To oferujemy
  • pracę od zaraz
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • nowoczesne narzędzia księgowe i komunikacyjne
  • wsparcie zespołu księgowego
  • możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
Informacje o firmie
Enelion powstał, aby wspomóc ogólnoświatową rewolucję elektromobilności. Naszą misją jest stworzenie globalnej firmy wspierającej społeczności zaangażowane w transformację energetyczną.

Chcemy to osiągnąć dostarczając innowacyjne rozwiązania umożliwiające w najbardziej przyjazny sposób korzystanie z zielonej energii. Dlatego dostarczamy łatwe w instalacji i przyjazne dla użytkownika urządzenia.

Rewolucja już się zaczęła, dołącz do jej współtworzenia razem z Enelion!

Zapraszamy!

Aktualizacja: 22.04.2024