Kontroler / Kontrolerka Jakości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt
Poziom stanowiska
Specjalista

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie techniczne.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i/lub schematów elektrycznych.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym właściwą interpretację dokumentacji technicznej w tym języku.
  • Pro-aktywne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Komunikatywność.
  • Mile widziane uprawnienia NDT oraz SEP; doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości w branży przemysłowej.

Zakres zadań obejmuje: Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację operacji kontroli jakości na wszystkich etapach procesu, administrowanie dokumentacją powiązaną z produktem, wspieranie pozostałych zadań związanych z zapewnieniem jakości w organizacji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Nowoczesny obiekt z pełnym zapleczem socjalnym.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • Dodatkowe 2 dni wolne od pracodawcy.
  • Dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS (m.in. dofinansowanie wypoczynku).
  • Dofinansowanie posiłków.
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej.

Aktualizacja: 18.06.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl