Ogłoszenie nieaktualne

Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Jaka praca:
  • lokalizacja: Krokowa
  • na rzecz NGO
  • forma zatrudnienia:
    • praca stacjonarna
    • 1/2 etatu lub cały etat
    • umowa zlecenie/B2B/umowa o pracę
  • od 02.04.2024
Zakres obowiązków:
  • współpraca z księgowością
  • sporządzanie umów, sprawozdań i wniosków
  • redagowanie pism urzędowych
  • koordynacja obiegu dokumentów, utrzymywanie porządku w dokumentacji oraz archiwizacja dokumentów
  • telefoniczny kontakt z instytucjami i partnerami
  • obsługa korespondencji
  • organizacja spotkań i prowadzenie kalendarza
  • monitorowanie terminów płatności faktur
  • kontakty z mediami, tworzenie treści promocyjnych, obsługa social mediów i www
  • koordynacja projektów: monitorowanie harmonogramów i zapewnienie terminowego ich ukończenia
  • inne prace administracyjno-biurowe zlecone przez przełożonego
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
  • bardzo dobra organizacja czasu
  • umiejętności interpersonalne
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • mile widziane doświadczenie w projektach grantowych (UE, MKiDN, ARiMR)
  • prawo jazdy kat. B

Informacje o rekrutacji:
  • w celu zgłoszenia prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: [ukryte] , w temacie wiadomości proszę wpisać koordynator biura oraz imię i nazwisko
  • termin rekrutacji: 22.03-29.03.2024
  • dodatkowe pytania proszę kierować na adres: [ukryte] lub telefonicznie na nr [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w związku z udziałem w rekrutacji do Fundacji imienia Księdza Profesora Włodzimierza Sedlaka, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO)