Koordynator ds logistyki i łańcucha dostaw

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Planowanie i nadzór pracy podległego zespołu,
  • Koordynowanie i monitorowanie procesu realizacji zamówień i transportu,
  • Negocjowanie warunków współpracy i budowanie dobrych relacji z dostawcami i kooperantami,
  • Ocena dostawców i kooperantów,
  • Optymalizacja, kontrola i ocena efektywności procesów zakupowych,
  • Obsługa i nadzór procesów prowadzonych w systemie informatycznym,
  • Bieżąca współpraca z Zarządem, sporządzanie raportów według potrzeb,
  • Ścisła współpraca z Magazynem oraz pozostałymi działami firmy.
  • Raportowanie wyników

Wymagania:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Zdolności negocjacyjnych i planistycznych,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Posiadania zdolności analitycznych,
  • Znajomości obsługi MS Office – Excel,
  • Preferowane wykształcenie techniczne.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w trybie jednozmianowym /pn. - pt. w godz. 8:00 – 16:00/
  • pakiet szkoleń z zakresu logistyki oraz hydrauliki siłowej,
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • benefity (karta Multisport, ubezpieczenia grupowe).

Oferujemy możliwość pracy w Rumi lub Elblągu.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres [ukryte] w temacie wiadomości podając nazwę stanowiska: KOORDYNATOR DS LOGISTYKI

Informacje o firmie
Polska firma HYDROPRESS od ponad 25 lat jest kompleksowym dostawcą elementów hydrauliki siłowej oraz usług w zakresie projektowania i produkcji urządzeń hydraulicznych. Firma dostarcza rozwiązania m.in. dla branży stoczniowej, energetycznej, hutniczej, rolniczej, leśnej oraz spożywczej za pośrednictwem własnego centrum logistycznego w Elblągu, 6 oddziałów handlowych w Polsce oraz oddział w Kijowie na Ukrainie.
HYDROPRESS. BEZ PRZESTOJÓW OD 1997 ROKU.
Więcej informacji o firmie i ofercie znajduje się na stronie www.hydropress.pl

Aktualizacja: 24.05.2023