Koordynator ds. wykończeniowych i budowlanych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wykańczaniu wnętrz. Realizujemy inwestycje na każdym etapie ich powstawania od projektu poprzez aranżację i wykończenie.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisku: Koordynator ds. wykończeniowych i budowlanych

Obowiązki:
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych prac na budowie pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową
  • Bieżąca koordynacja dostaw (weryfikacja jakościowa i ilościowa)
  • Ocena i zarządzanie ryzykiem w procesie realizacji na budowie wraz z weryfikacją i szybką reakcją
  • Rozliczanie stopnia zaawansowania projektu oraz raportowanie o stanie prac
  • Aktualizacja harmonogramu budów
  • Przeprowadzanie odbiorów prac
Czego wymagamy:
  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Bardzo dobra organizacja, samodzielność i dyscyplina pracy
  • Umiejętność czytania projektów technicznych
  • Sumienność, terminowość, punktualność
  • Znajomości przepisów BHP
  • Prawo jazdy kat. B
Co oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w prężnie działającej firmie
  • zgrany zespół, nastawiony na pomoc i współpracę

Aktualizacja: 28.04.2023