Koordynator Sprzedaży Dział Wykończeniowy

Aktualizacja: 2 dni temu

ZADANIA:
  • fachowa obsługa Klient
  • zapewnienie dostępności towarów dla Klientów
  • koordynacja pracy Pracowników na zmianie

OCZEKUJEMY:
  • dobrej znajomości produktów z działu: metal/drzewny
  • doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej w sklepie
  • umiejętności koordynowania pracy zespołu
  • budowania dobrej atmosfery pracy, motywowania ekipy
  • dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności obsługi komputera,
  • uprawnienia na wózki widłowe

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w dobrej atmosferze
  • możliwość stania się Ekspertem w wybranym obszarze
  • dofinansowanie karty Multisport

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Unijnego o Ochronie Danych osobowych, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że:

Administratorem Państwa danych jest spółka Bricoman Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Murmańskiej 25, 04-203 Warszawa. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym skontaktować się mogą Państwo za pomocą adresu mail: lub korespondencyjnie na adres administratora z dopiskiem „Inspektor Danych Osobowych”.
Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
a) w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (Rozporządzenie 2016/679) w związku z przepisami Kodeksu pracy);
b) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679);
c) dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679);
d) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016/679).
Pani / Pana dane osobowe są niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego i zawarcia umowy o pracę.
Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora np. dostawcy usług IT.
Dane będą przetwarzane w celu bieżącej rekrutacji w okresie 3 miesięcy po zakończeniu procesu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak niż 12 miesięcy. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora.
Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania lub prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez podany kontakt do Administratora.
Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia RODO.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 1 dzień temu
Aktualizacja: 6 godzin temu
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Adres
Gdańsk Kowale
Kominkowa 21
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 13 dni (do 05.12.2018)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna,
Sprzedaż - pośrednik sprzedaży
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Zobacz dane kontaktowe
Bricoman
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Telefon
58... Wyświetl numer
NIP
1132568413

Profil pracodawcy

Bricoman Polska – sieć sklepów-składów budowlano-remontowych. Obecnie mamy 9 sklepów w Polsce (2 w Warszawie, Poznaniu, Białej Podlaskiej, Łodzi, Jaworznie, Szczecinie, Lublinie), oraz niedawno otwarty w Gdańsku-...

Zobacz profil
  • Numer ogłoszenia: 61951049
  • Data wyróżnienia: 19 listopada 2018
  • Data wprowadzenia: 11 października 2018
  • Aktualizacja: 17 października 2018
  • Wyświetleń: 749
  • Wyświetleń na liście: 704 292
Zadzwoń SMS