Kosztorysant Budowlany

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk
Leszczynowa 4
Kosztorysant Budowlany Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Sporządzanie kalkulacji, kosztorysów i wycen (program Norma PRO i kalkulacje własne).
  • Analiza dokumentacji przetargowej pod kątem jej poprawności i możliwych optymalizacji technologicznych i finansowych.
  • Sprawdzanie dostarczonych przez Zamawiającego przedmiarów / ilości robót oraz sporządzenie przedmiarów.
  • Kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców i pozyskiwanie ofert od podwykonawców.
  • Weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców oraz sporządzanie ich zestawień porównawczych.
  • Współpraca z inwestorem, kierownikami budowy i działem projektowym.

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Orientacja w rynku podwykonawców i dostawców materiałów.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość programu Norma PRO, AutoCAD oraz pakietu MS Office.
  • Sumienność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach.
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy
  • Przejrzyste oraz stabilne warunki zatrudnienia (etat lub b2b) w firmie, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku.
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy.
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy oraz środki ochrony indywidualnej w zakresie BHP.
  • Telefon, komputer.