Kosztorysant - instalacje elektryczne i teletechniczne

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Instalacje,
Elektronika / Elektryka,
Telekomunikacja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • analizowanie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych oraz SIWZ
  • przedmiarowanie robót na podstawie otrzymanych projektów instalacji elektrycznych
  • przygotowywanie kosztorysów instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • poszukiwanie rozwiązań zastępczych
  • optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego
  • przygotowania wycen
  • budowanie bazy podwykonawców, dostawców, projektantów
Wymagania:
  • znajomość zasad kosztorysowania
  • znajomość programów: AutoCAD, MS Office (Excel)
  • doświadczenie w zakresie wyceny robót elektrycznych
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, zaangażowanie, chęć do rozwoju
  • znajomość oprogramowania do kosztorysowania
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie (współpraca długofalowa)
  • podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia, konferencje, kursy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B;
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwości rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją

Aktualizacja: 27.03.2024