Ogłoszenie nieaktualne

Kosztorysant

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Kontroling,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 30/03/2023/KM

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.
Od ponad 24 lat działamy w branży HR.
Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:
Kosztorysant/Estymator instalacji chłodniczych
Miejsce pracy: Miszewko

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i wiedzy
  • Pomocny zespół zbudowany z ludzi pełnych pasji i gotowych do dzielenia się wiedzą
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer itp.)
  • Szkolenia prowadzące do rozwoju zawodowego
  • Elastyczny czas pracy, brak dress code, kawa / herbata
  • Dofinansowanie kart MULTISPORT i pakietów medycznych
  • Ubezpieczenie grupowe

Zakres zadań:
  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji ofertowych
  • Przygotowywanie koncepcji technicznych i schematów instalacji chłodniczych (amoniak, CO2 i CFC) dla obiektów przemysłowych
  • Optymalizacja rozwiązań technologicznych i materiałowych
  • Sporządzanie kosztorysów
  • Współpraca z działem handlowym

Kryteria rekrutacji:
  • Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie chłodnictwa, instalacji HVAC lub pokrewne
  • Obsługa programów MS Excel, AutoCad
  • Mile widziana znajomość programu NormaPro
  • Mile widziane doświadczenie w branży chłodniczej i ofertowaniu

Aktualizacja: 26.04.2023