Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Opis stanowiska
  • praca polega na szyciu, krojeniu dekoracji okiennych i innych. Wykonywaniu poprawek krawieckich, obsłudze klienta.
  • praca na pełny etat lub połowę etatu.
  • umowa o pracę lub umowa zlecenie z chęcią podejmiemy współpracę z osobą posiadająca uprawnienia emerytalne.
Wymagania
  • umiejętność pracy na maszynie do szycia.
  • docelowo obsługa kasy fiskalnej.
Oferujemy
  • korzystne zarobki uzależnione od umiejętności.
  • pracę w miłej atmosferze.
  • przeszkolenie.
  • praca w siedzibie firmy Gdańsk Żabianka ul. Subisława 27C.
Informacje o firmie
Re-De-Ok  jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu dekoracji okiennych oraz innych akcesoriów do upiększania domu. Zajmujemy się sprzedażą tkanin, dodatków oraz wykonywaniem poprawek krawieckich.
Więcej informacji www.re-de-ok.com

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63173645
  • Data wyróżnienia: 14 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 14 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 18 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 263
  • Wyświetleń na liście: 5 349