Księgowa / Księgowy do prowadzenia KPiR

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • doświadczenie w prowadzeniu  kpir oraz ryczałtów,
  • dobra znajomość programu Comarch ERP Optima,
  • mile widziane co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym na stanowisku samodzielnej księgowej,
  • znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • zdolność do samodzielnej oraz zespołowej pracy.
Obowiązki:
  • wprowadzanie dokumentów księgowych do programu finansowo-księgowego, kontrola dokumentów oraz poprawności księgowań, analiza i uzgadnianie rozrachunków,
  • przygotowanie deklaracji miesięcznych oraz rocznych do US oraz ZUS
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (tj. US, ZUS, GUS).
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i umiejętności,
  •  w początkowym okresie praca pod nadzorem pracowników z dużym doświadczeniem w pracy w naszej firmie,
  •  u nas "nie zostaniesz pozostawiona/y sama/sam" w zakresie księgowania dokumentów i wykonywania swoich obowiązków,
  •  nie robimy problemów, jeżeli w godzinach pracy musisz załatwić sprawy osobiste, jesteśmy elastycznym pracodawcą,
  • możliwość uzupełnienia wiedzy przy ciągle zmieniających się przepisach podatkowych,
  • stawiamy na pracę zespołową, zaangażowanie i chęć do pracy,
  • brak dress code’u,
  • pracę w małej grupie i w miłej, koleżeńskiej atmosferze,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.
Informacje o firmie
Nasze biuro rachunkowe już od ponad 10 lat  świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu księgowości oraz kadr i płac. Współpracujemy z wieloma firmami, które wyrażają zadowolenie z wysokiego standardu naszych usług. Kładziemy nacisk na doskonalenie swoich umiejętności, poszerzanie wiedzy naszej kadry, a także miłą atmosferę w zespole.

Aplikuj już teraz, poszukujemy właśnie Ciebie!

Aktualizacja: 07.11.2023