Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa / Księgowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Audyt / Podatki,
Księgowość
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista

Do naszego Zespołu w Gdyni poszukujemy księgowej / księgowego z umiejętnością prowadzenie kadr i znajomością przepisów AML.

Obowiązki:
  • prowadzenie pełnej księgowości
  • sporządzanie i wysyłanie rozliczeń podatkowych CIT, PIT i VAT
  • prowadzenie kadr, w tym ZUS
  • prowadzenie administracji
  • analiza kontrahentów od strony wymagań przepisów AML
  • operacje na kontach bankowych
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów podatkowych,
  • Znajomość przepisów AML
  • obsługi programów z pakietu MS Office (w szczególności programu Excel i Word),
  • umiejętność współpracy, komunikatywność, odpowiedzialność i rzetelność,
  • dobra organizacja czasu pracy, umiejętność ustalania priorytetów
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów Insert: Rewizor, Gartyfikat

Oferujemy:
  • praca w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni (w pobliżu SKM, PKM),
  • pracę w zespole pozytywnych ludzi z pasją z ciekawych branż,
  • dostęp do karty sportowej Multisport,
  • dostęp do prywatnego ubezpieczenia medycznego
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • elastyczne warunki czasu pracy,
  • spotkania integracyjne,
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez praktykę oraz dostęp do szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji
Informacje o firmie
SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
Spółka SUPER GRUPA PL sp. z o.o. działa na rynku wymiany walut od 2014 roku. Jest jedną z najstarszych i największych polskich spółek zajmującą się obsługą kantorów internetowych.
Na chwilę obecną obsługuje dziewięć serwisów internetowej wymiany walut (od uruchomienia kantoru stacjonarnego – SUPER-KANTOR).
Przez lata swojej działalności SUPER GRUPA PL ugruntowała swoją czołową pozycję wśród operatorów działających na rynku finansowym. Jest właścicielem platformy DOBRYKANTOR.pl, jednego z największych serwisów internetowej wymiany walut. W 2018 roku, według plebiscytu Bankier.pl, serwis ten zajął trzecie miejsce w kategorii kantor internetowy.
SUPER GRUPA PL zarządza także platformą NORDIQA.com - całkowicie dedykowaną Polakom na stałe przebywającym za granicą. Do spółki dołączają coraz to nowe portale. W 2019 roku były to: TOPFX.pl, TOPKANTOR.pl, oraz NKANTOR.pl, zaś w 2020 roku jej szeregi zasilił jeden z najbardziej znanych kantorów internetowych - KANTOR.pl
Oprócz zarządzania własnymi podmiotami, SUPER GRUPA PL zajmuje się tworzeniem nowych platform dla firm, które chcą zaistnieć w branży wymiany walut online.
Kolejnym filarem działalności jest outsourcing obsługi finansowej istniejących kantorów internetowych. Partnerem spółki jest między innymi: KANTORINTERNETOWY.pl
Od marca 2020 roku SUPER GRUPA PL sp. z o.o. znajduje się w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego, jako Mała Instytucja Płatnicza – MIP56/2020
Obecnie SUPER GRUPA PL sp. z o.o. jest operatorem zarządzającym jednego z największych wolumenów transakcji wymiany walut w Polsce. Co ważne, spółka jest finansowana w 100% polskim kapitałem. Posiadając własne duże zaplecze informatyczne, bardzo mocno inwestuje w rozwój autorskiej infrastruktury.
Więcej informacji na stronie: https://super-grupa.pl/