Księgowa / Samodzielna Księgowa

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Do naszego zgranego zespołu szukamy doświadczonej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Gdynia Redłowo

Jaki będzie Twój zakres obowiązków:
  • Importowanie i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży z programu zewnętrznego w Pełnej Księgowości
  • Obsługa małych podmiotów gospodarczych prowadzących księgowość na Księdze przychodów i Rozchodów, księgowanie dokumentów, wyliczanie obciążeń podatkowych
  • Obsługa spółek w Pełnej Księgowości -w pełnym zakresie, dekretowanie i wyliczanie obciążeń podatkowych
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie z zakresu rachunkowości i finansów
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz wiedza o podatkach
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w Księgowości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów finansowo-księgowych, mile widziana znajomość programu Symfonia
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Rzetelność i wytrwałość w realizacji powierzonych zadań
co możemy Tobie zaoferować:
  • Możliwość praktycznego poszerzenia nauki zawodu i wykorzystania zdobytej do tej pory wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości
  • Szansa dalszego rozwoju, szkolenia i zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia w branży księgowości
  • Nowoczesne narzędzia pracy, możliwość nauki wielu systemów ERP
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w samym sercu Gdyni
  • 3 dni pracy zdalnej w miesiącu
  • Umowa o pracę
  • Dobra kawa, świetna atmosfera, wzajemny szacunek i wsparcie
  • Są jeszcze inne benefity: prywatna opieka medyczna, karta multisport i rzeczywista satysfakcja z pracy
Informacje o firmie
Czym się zajmujemy?
Jesteśmy Biurem Rachunkowym i świadczymy usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych klientów zarówno w pełnej księgowości, jaki w formie Księgi Przychodów i Rozchodów oraz Ryczałtu. Poza prowadzeniem ksiąg zajmujemy się przygotowywaniem deklaracji podatkowych, raportów i sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi zasadami i standardami w rachunkowości
Chcesz wiedzieć więcej? Wpadnij na naszą stronę: www.ksiegownia.pl

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64605208
  • Data wyróżnienia: 13.01.2022
  • Data wprowadzenia: 02.12.2021
  • Aktualizacja: 14.01.2022