Księgowa w biurze rachunkowym

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Oferujemy pracę na stanowisku Księgowa w biurze rachunkowym

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie dokumentacji księgowej przydzielonych klientów zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości.
  • Obsługa programu Symfonia Finanse i Księgowość oraz Raks Sql Księgowość.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych.
  • Prowadzenie rejestrów i ewidencji na potrzeby rozliczenia VAT,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, JPK_VAT, PIT, CIT.
  • Znajomość ksiąg handlowych i KPIR
Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w Dziale Księgowości mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, w szczególności ustawy o podatku od towarów i usług.
  • Biegłość obsługi komputera.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Sumienność w wykonywaniu zadań.
  • Chęć rozwoju i łatwość uczenia się.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Wsparcie doświadczonych członków zespołu.
  • Pracę w dobrze skomunikowanym miejscu.,
Informacje o firmie
KANCELARIA USŁUG AUDYTORSKO-RACHUNKOWYCH "LEGE-ARTIS" SP. Z O.O.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 29.03.2024