Księgowa/Księgowy

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania – świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.
Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu. Aktualnie poszukujemy osoby na
stanowisko:

lokalizacja: Nowy Tuchom k. Gdańska

Czy chcesz spróbować swoich sił w roli, która łączy w sobie doskonałą znajomość przepisów podatkowych oraz umiejętność operacyjnej obsługi firmy międzynarodowej zarejestrowanej w Polsce dla celów VAT? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję!
Poszukujemy osoby, która będzie kluczowym ogniwem w obszarze księgowości i podatków. To stanowisko oferuje nie tylko możliwość działania w międzynarodowym otoczeniu, ale także szansę na rozwijanie swoich umiejętności.
ZADANIA
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych JPK-VAT, VAT-UE; INTRASTAT,
  • Kontrola prawidłowości ujęcia transakcji w rejestrach VAT,
  • Kompletowanie dokumentacji WDT, import towarów,
  • Udział w zamknięciu miesiąca, roku, współpraca z audytorami,
  • Koordynowanie i monitorowanie poprawności dokumentów księgowych, a w przypadku wykrycia nieprawidłowości udzielanie informacji i wskazówek,
  • Inne zadania niezbędne do realizacji celów zespołu i grupy tj. bieżące ustalenia sald z dostawcami, kontakt z urzędem skarbowym.

OCZEKUJEMY
  • Wykształcenia wyższego o specjalności finanse, rachunkowość, podatki, ekonomia,
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2, która umożliwi komunikację z pracownikami Elis z innych krajów,
  • Dobrej znajomości MS Excel (tabele przestawne, funkcje wyszukaj pionowo/poziomo itp.)
  • Znajomości prawa podatkowego i rachunkowości,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP, Microsoft Dynamics AX.

OFERUJEMY
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, która jest od 25 lat na rynku,
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, karty przedpłacone, paczki świąteczne),
  • Owocowe i warzywne dni,
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników.
Wyślij aplikacje poprzez link: https://ofertypracy.elis.com/pl/ksiegowaksiegowy,ja,367?source=1015

Aktualizacja: 16.04.2024