Kadrowa z podstawami księgowości

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Pomorzanin Sp. z o.o. operator obiektu hotelowego Prawdzic Resort&Conference w Gdańsku szuka kadrowej z podstawami księgowości

Zadania-obowiązki:
  1. księgowanie dokumentów (faktury, wyciągi bankowe itp.),
  2. rozliczanie sprzedaży hotelu
  3. weryfikacja dokumentów i ich uzgadnianie z działami hotelowymi
  4. prowadzenie kadr i płac
  5. analiza i uzgadnianie kont księgowych,
  6. prowadzenie ewidencji środków trwałych i księgowanie amortyzacji,
  7. obliczanie zaliczek na podatek dochodowy,
  8. sporządzanie deklaracji i ewidencji podatkowych, w tym plików JPK_VAT
  9. udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  10. bieżący kontakt z klientami firmy.
Oferujemy:
  1. pracę w miłej i twórczej atmosferze pod okiem Głównej Księgowej :)
  2. tanie posiłki pracownicze
  3. praca 100m od plaży :)
Informacje o firmie
Prawdzic Resort&Conference to rodzinny, nadmorski resort urządzony w stylu klasycznej rezydencji w sercu gdańskiego Jelitkowa, zaledwie 100 m od pięknej plaży –basen, jacuzzi, siłownia, strefa saun z tężnią solankową i wypoczywalnią z kamiennymi i podgrzewanymi leżankami, wewnętrzny plac zabaw dla dzieci.

Aktualizacja: 12.04.2023