Ksiegowa/Księgowy z doświadczeniem - pełna księgowość

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: 12052022

Miejsce pracy: Sopot

Zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku pracy:
  • obsługa klienta od momentu przyjęcia go przez biuro rachunkowe do chwili zakończenia prowadzenia działalności gospodarczej,
  • prowadzenie księgowości małych i dużych podmiotów,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • wykonywanie pełnych sprawozdań finansowych (możliwość doszkolenia w okresie zatrudnienia),
  • sprawdzanie pod względem formalno – rachunkowym dokumentów finansowo – księgowych,
  • prowadzenie ewidencji i rejestrów VAT
  • rozliczanie bankowe - dekretacja wyciągów bankowych, import plików
  • prawidłowe utrzymanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji,
  • wykonywanie innych czynności i zadań zleconych przez przełożonego.
  • bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z przedstawicielami firm, będącymi pod bezpośrednią opieką pracownika,
  • samodzielne, prawidłowe przygotowywanie dokumentacji wynikającej z zakresu obowiązków,
Wymagania
  • Doświadczenie zawodowe – 2 lata
  • Praktycznej znajomości zagadnień księgowych i podatkowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy
  • Znajomość CDN Optima, Saldeo, Rewizor GT, OCR mile widziana
  • Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
Zapewniamy
  • Wynagrodzenie od 6000 brutto
  • Praca w renomowanej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premii i nagród
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazny zespół
  • Praca od pn-pt 7:30-15:30 lub 08:00-16:00
Informacje o firmie
W związku z rozwojem firmy Kancelaria Doradztwa Podatkowego Rembiałkowski zaprasza do satysfakcjonującej współpracy. Doświadczenie właściciela, nowoczesny styl pracy dyrektora oraz wykwalifikowany zespół to gwarancja zadowolenia z oferowanych usług.

Wiele lat na rynku oraz niezwykle pomocna dla firm opieka Doradcy Podatkowego w osobie Jacka Rembiałkowskiego oraz nowoczesny styl pracy Dyrektor Biura Kingi Rembiałkowskiej -Doumbouya ma odzwierciedlenie w stale powiększającym się gronie zadowolonych klientów. Posiadamy ubezpieczeniem OC naszych usług oraz licencjami (Doradca Podatkowy nr wpisu 03582; Usługowe prowadzenie ksiąg; Licencja Ministerstwa Finansów nr 1773/1996, 58184/2012).

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Rembiałkowski posiada imponujące doświadczenie sięgające roku 1994 w sprawnej, korzystnej dla firm obsłudze księgowej podmiotów gospodarczych. Atrakcyjna oferta współpracy to między , konsultacje Doradcy Podatkowego, osobista księgowa oraz bieżące doradztwo w ustalonym zakresie.
Kancelaria Doradztwa Podatkowego Rembiałkowski kompleksowo świadczy swoje usługi 300 podmiotom gospodarczym; to dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64830084
  • Data wyróżnienia: 24.05.2022
  • Data wprowadzenia: 12.05.2022