Specjalista ds. serwisu

Ogłoszenie maxi

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • komunikacja z klientem w ramach zgłaszanych usterek, zapytań (e-mail, telefon, system ticketowy)  (również klient zagraniczny)
  • szkolenie instalatorów i serwisantów
  • naprawa serwisowa stacji ładowania w serwisie fabrycznym na miejscu oraz w terenie
  • dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych
Nasze oczekiwania względem Ciebie:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym płynną komunikację z klientem zagranicznym,
  • wiedza techniczna z zakresu elektryki/elektroniki
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność w kontekście wyjazdów, prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • zdolności manualne
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
  • znajomość branży elektromobilności oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej linii produktów
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycie nowych umiejętności
  • Elastyczne, stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w stałych godzinach poniedziałku do piątku
  • Współtworzenie i odpowiedzialność za sukces firmy
  • Pyszną kawę i owoce
Informacje o firmie

Enelion powstał, aby wspomóc ogólnoświatową rewolucję elektromobilności. Naszą misją jest stworzenie globalnej firmy wspierającej społeczności zaangażowane w transformację energetyczną.
Chcemy to osiągnąć dostarczając innowacyjne rozwiązania umożliwiające w najbardziej przyjazny sposób korzystanie z zielonej energii. Dlatego dostarczamy łatwe w instalacji i przyjazne dla użytkownika urządzenia.
Rewolucja już się zaczęła, dołącz do jej współtworzenia razem z Enelion !

Aktualizacja: 17.04.2024