Kucharka / kucharz / pomoc kuchenna

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Poszukujemy kucharki / kucharza, jak i osoby o mniejszym doświadczeniu, za to z drygiem do gotowania i chęcią uczenia się w pracy.

oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zatrudnienia na część lub cały etat
  • wynagrodzenie dostosowane do oczekiwań i umiejętności - będziemy je negocjować indywidualnie
  • regularny czas pracy z możliwością dopasowania grafiku do indywidualnych potrzeb - standardowo w dni powszednie godz. od 6-8 do 14-16
  • wolne weekendy (ewentualna praca w weekendy dobrowolna i preferencyjnie rozliczana)
  • praca w niedużej, stałej załodze
  • posiłek w czasie dnia pracy
  • w przyszłości możliwości szkoleń, rozszerzenia obowiązków, awansu i odpowiedniego wzrostu wynagrodzenia

wymagania:
  • punktualność
  • umiejętność współpracy i zespołowego wykonywania zadań
  • umiejętność zachowania zimnej krwi w sytuacji pracy pod presją czasu
  • "dobry smak"
obowiązki:
  • przygotowywanie dań wg ustalonych standardów
  • utrzymywanie porządku i higieny stanowiska pracy

Chętnie opowiemy więcej w rozmowie telefonicznej, ale prosimy dzwonić po godz. 12:30.

Aktualizacja: 10.05.2023