Kucharz, Barman, Kelner, Pomoc Kuchenna

Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz, Barman, Kelner, Pomoc Kuchenna

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
23 - 30
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Czołem Gastrobando
Zuraf Stocznia to nowo otwarte, całoroczne miejsce w samym sercu gdańskiej stoczni, łączące w sobie kilka konceptów gastronomicznych, między innymi koktailbar, restauracja, bary na plaży, klub nocny, oraz galeria sztuki. Poszukujemy obecnie nietuzinkowych osób do zasilenia naszych szeregów na stanowiskach takich jak:
Barman
Barback
Kelner
Kucharz
Pomoc kuchenna
Zmywak

Stawki, które oferujemy, są uzależnione od stanowiska oraz doświadczenia. Nie będą one na pewno niższe niż 23 polskie zlocisze na godzinę, a najbardziej wykwalifikowane osoby mogą liczyć nawet na 28 zł za godzinę swojej pracy. Więc jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, to nie zastanawiaj się, tylko ślij maila z CV na adres:
[ukryte]
Może właśnie Ty, spędzisz z nami sezon lub zostaniesz pracownikiem na cały rok.
Informacje o firmie
Zuraf Stocznia to nowo otwarte, całoroczne miejsce w samym sercu gdańskiej stoczni, łączące w sobie kilka konceptów gastronomicznych, między innymi koktailbar, restauracja, bary na plaży, klub nocny, oraz galeria sztuki.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65335215
  • Data wyróżnienia: 30.05.2023
  • Data wprowadzenia: 30.05.2023
Wróć do góry