Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz (K/M)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Hotel Grano w Gdańsku, należący do grupy hotelowej Grano Hotels, to połączenie wysokiego standardu, doskonałej lokalizacji oraz atrakcyjnych udogodnień, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknej i malowniczej gdańskiej starówki.

Szukamy ludzi przyjaznych, otwartych, z pasją podchodzących do codziennych obowiązków. Chcielibyśmy, abyś dołączył/a do naszego zespołu jako: KUCHARZ/KA

Twój zakres obowiązków:
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy
  • Współpraca z Szefem Kuchni oraz pozostałą częścią personelu gastronomii
  • Przygotowanie wysokiej jakości dań oraz dbanie o ich prezentację
  • Trzymanie się nowych receptur gastronomicznych
  • Dbanie o porządek i przestrzeganie przepisów BHP, HACCP
Nasze wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość zasad HACCP, bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Doświadczenie na stanowisku
To oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie pakietu Multisport, Luxmed
  • Elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub zlecenie)
  • Możliwość zdobywania cennych doświadczeń w nowym hotelu 4*
  • Posiłki pracownicze
  • Przyjazną atmosferę pracy i duże wsparcie ze strony Szefa Kuchni
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku

Przy wysyłaniu CV prosimy o podanie nazwy aplikowanego stanowiska w temacie maila:   [ukryte]

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Aktualizacja: 12.03.2024