Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Piwna47 Food & Wine Bar
znajdująca się w sercu Gdańskiej starówki zatrudni:

KUCHARZ
(miejsce pracy: ul. Piwna 47  Gdańsk 80-831)

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • doświadczenie na stanowisku kucharza
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Najważniejsze obowiązki:
  • zapewnienie najwyższego poziomu jakości potraw w punktach gastronomicznych restauracji oraz usług bankietowych i cateringowych
  • przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i standardami restauracji
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań
Oferujemy:
  • elastyczny czas pracy
  • rozwój w szybko rozwijającej się firmie jaką jest operator restauracji Focus Hotels SA
Czekamy na Twoją aplikację!

CV prosimy przesłać na adres email : [ukryte]

Aktualizacja: 24.03.2023