Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 7500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dzień dobry, szukam samodzielnego kucharza do pracy w Kantynie portowej.Praca od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00 gwarantujemy dobrą pensje ,płatny urlop oraz prywatne ubezpieczenie
Tylko osoby zdecydowane na długą współpracę Nasz lokal ma już siedem lat i jesteśmy poważni oferujemy stabilne zatrudnienie pracujemy na najlepszym sprzęcie Elextroluxa oraz na kotłach warzelnych .Weekendy i ŚWIĘTA wolne .
Praca jest wymagająca ale za to nie nudna a zarobki potrafią przekroczyć 6200 zł na rękę wymagania na tym stanowisku:
Obowiązki:
  • Pieczenie, grillowanie, gotowanie na parze i gotowanie tradycyjne mięs, warzyw, ryb, drobiu i innych produktów spożywczych.
  • Przygotowanie składników do gotowania, w tym porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności.
  • Monitorowanie jakości żywności.
  • Zapewnienie świeżości składników i produktów końcowych.
  • Utrzymywanie czystego i bezpiecznego miejsca pracy.
  • Dezynfekcja miejsca pracy, sprzętu i naczyń.
  • Monitorowanie poziomu zapasów.
  • Podawanie posiłków w razie potrzeby.
Wymagania:
  • Znajomość technik kulinarnych,
  • Doświadczenie w obsłudze różnych urządzeń kuchennych.
  • Znajomość przepisów sanitarnych.
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem.
Mile widziane osoby wysportowane pracujemy w ogarniętym zespole
Proszę o Państwa cv lub krótki opis kandydatury
Informacje o firmie
dziękuję za cv

Aktualizacja: 10.03.2024