Ogłoszenie nieaktualne

Kupiec

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Dołącz do zespołu MAG Dystrybucja!

Jako członek naszego zespołu otrzymasz:
  • Zatrudnienie na pełen etat, na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie 8 000 - 10 000 zł brutto
  • Pracę stacjonarną w godz. 8:00 - 16:00 w oddziale firmy w Gdańsku (ul. Geodetów 9),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego (finansowanie szkoleń kompetencyjnych, kursów językowych)
  • Pakiet benefitów zawierający m.in.: bogaty pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne/bony, świętowanie jubileuszy zatrudnienia (od 10 rocznicy), firmowa biblioteka, kawa/herbata/owoce
  • Wysokiej klasy narzędzia pracy,
  • Możliwość udziału w organizowanych przez nas inicjatywach dobroczynnych

To stanowisko może być Twoje, jeśli:
  • Masz min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe – ekonomiczne, matematyczne lub logistyczne,
  • Posiadasz wysoką umiejętność interpretacji danych liczbowych, oraz przeliczania warunków budżetów/promocji
  • Sprawnie posługujesz się arkuszami kalkulacyjnymi,
  • Z łatwością i uważnością przechodzisz do negocjacji,
  • Cechuje Cię uważność, lekkość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
  • Masz pod kontrolą swoją pracę, pamiętasz o ustalonych zobowiązaniach.

Twoje codzienne zadania:
  • Planujesz i zarządzasz procesami zakupowymi w swoim obszarze i kategorii producentów,
  • Dbasz o relacje z aktualnymi dostawcami i nawiązujesz nowe relacje handlowe,
  • Realizujesz krótko i długoterminowe kontrakty,
  • Śledzisz oferty rynkowe i wyszukujesz równoległe źródła zakupu towarów,
  • Projektujesz i inicjujesz akcje promocyjne dla sił sprzedaży, śledzisz ich efektywność, negocjujesz dodatkowe budżety promocyjne,
  • Modyfikujesz portfolio sprzedażowe,
  • Na bieżąco interpretujesz dane i analizujesz wyniki sprzedaży oraz czynniki sprawcze, by doskonalić efektywność procesu zakupowego,
  • Współpracujesz z pozostałymi działami przedsiębiorstwa.

Co jeszcze może być dla Ciebie ważne?
Aktualnie szukamy 4 osób do naszego nowo tworzonego Pionu ds. Zakupów. Dotychczas kompetencje potrzebne na stanowisku Kupca podzielone były na kilka działów, ale uporządkowaliśmy procesy i podjęliśmy decyzję o stworzeniu odrębnego zespołu oraz uzupełnieniu zespołu firmy o kilku specjalistów ds. zakupów.
Jeśli chcesz współpracować ze znanymi producentami z branży FMCG w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem, stale rozwijającej się, daj nam się poznać. Aplikuj!

Proces rekrutacji:
  1. Uzupełnienie krótkiego formularza aplikacyjnego
  2. Rozmowa z rekruterką
  3. Rozmowa z Dyrektorem Pionu Zakupów
  4. Ustalenie warunków współpracy

Rekrutację dla MAG Dystrybucja prowadzi Tobea, agencja zatrudnienia nr 12139.
Każdej osobie aplikującej przekazujemy informację zwrotną.

Informacje o firmie
MAG Dystrybucja - jesteśmy polską firma dystrybucyjną z branży FMCG z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku lokalnym, jak i w globalnym eksporcie. Cenimy trwałe relacje z kontrahentami, klientami i pracownikami. Stawiamy na dobrą współpracę zespołową.

Posiadamy nowoczesne magazyny i systemy informatyczno-operacyjne, które pozwalają na odpowiednie składowanie, kompletacje wysyłek i nadzorowanie biznesu.
W ofercie posiadamy wyłącznie sprawdzone produkty o najlepszej jakości - topowych marek rynkowych w kategorii napojów, alkoholi, słodyczy, przetworów i innych.

Oferujemy również produkty w naszych markach handlowych, które doskonale uzupełniają ofertę, gwarantując pełną satysfakcję odbiorców.

Poza klasyczną sprzedażą, prowadzimy aktywności eventowe, realizujemy indywidualne promocje oraz obsługujemy festiwale (np. Opener, Green Festival). Wspieramy inicjatywy producenckie, jak i działania lokalne.

Chcesz nas lepiej poznać?
Zajrzyj tu:

Aktualizacja: 07.08.2024