Lakiernik - Blacharz samochodowy

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanicy, blacharze, lakiernicy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania :
  • Doświadczenie w branży napraw lakierniczych pojazdów
  • Znajomość technologii lakierowania i napraw powypadkowych
  • Terminowość i dobra organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt
Obowiązki :
  • Przygotowanie powierzchni do naniesienia powłok lakierniczych
  • Nanoszenie powłok lakierniczych
  • Renowacja powłoki lakierowanej
  • Kontrola jakości wykonanych powłok lakierniczych

Oferujemy :
  • Pracę w renomowanej firmie na długi okres.
  • Praca w firmie o ugruntowanej rynkowej pozycji – Jesteśmy autoryzowanym warsztatem zajmującym się likwidacją szkód komunikacyjnych - Warta S.A
  • Praca pod kierownictwem znanego lakiernika -Tomasza Wenty (kanał Auto Aktywni YouTube.p
  • Stabilne warunki zatrudnienia, przejrzysty system motywacyjny, wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Stworzymy możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
Informacje o firmie
Warsztat blacharsko - lakierniczy "Likwidacja Szkód Komunikacyjnych - Hawes" ( Amdacar)
Reda 84-240, ul. Rzemieślnicza 3

Klikając w przycisk Aplikuj lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do HAWES sp. z o.o. z siedzibą w: Rzemieślnicza 3, 84-240 Reda (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@hawes.pl.

Aktualizacja: 01.02.2024