Lider stażystów działu kreatywnego.

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Marketing,
Pr,
Produkcja
Poziom stanowiska
Praktykant / stażysta,
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 5 dni temu

W związku z rozwojem naszej działalności, pragniemy zaprosić wszystkie kreatywne osoby do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko lidera stażystów działu kreatywnego. Wesimply.care jest odpowiedzią na bieżące wydarzenia związane z pandemią. Jako niezależny polski producent jesteśmy gotowi odpowiedzieć na zapotrzebowanie firm oraz instytucji dotyczące urządzeń do dezynfekcji w całej Europie. Jesteśmy młodą firmą jednak nasz zespół i partnerzy to silny fundament, który sprostał nie jednemu biznesowemu wyzwaniu.

Możliwość kontynuowania współpracy po stażu na stanowisku: Specjalista ds. marketingu i reklamy.

Oferujemy:
  • Pracę w młodym charyzmatycznym zespole.
  • Współtworzenie nowej firmy z dużym potencjałem rozwojowym.
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju przedsiębiorstwa.
  • Możliwość rozwinięcia skrzydeł w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość podjęcia pracy po ukończonym stażu.
  • Wynagrodzenie w formie podstawa + prowizja od wyników sprzedażowych zespołu.

Obowiązki:
  • Kreowanie i wdrażanie działań marketingowych i reklamowych we współpracy z zespołem.
  • Wsparcie w budowaniu i wdrażaniu strategii sprzedażowej.
  • Wsparcie projektów e-marketingowych: Mailing; Social Media; Media; Konkursy.
  • Tworzenie materiałów promocyjnych: prezentacji, ofert itp.
  • Po wdrożeniu – wsparcie z naszych dystrybutorów i klientów w kwestiach wyboru odpowiedniego produktu.
  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży, Działem Klienta Strategicznego, Centrum Obsługi Klienta oraz innymi działami/departamentami w Grupie.

Wymagania:
  • Własny sprawny komputer oraz smartphone.
  • Stabilne łącze internetu przez.
  • Dostęp komfortowego miejsca pracy bez dystraktorów przez 6-8 godzin dziennie (Pon-Pt).
  • Kreatywność.
  • Sumienność.
  • Chęci do pracy.
  • Pozytywne nastawienie.

Aplikuj Tutaj → https://forms.gle/SKUdnNMYoAx9b99t6

zobacz klauzule
Ogłoszenie premium
519876... Zadzwoń
p...@wesim... Wyświetl e-mail
Wesimply.care
Adres
Gdańsk
Wały Piastowskie 1/1310
Ważne jeszcze 24 dni (do 22.06.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63433527
  • Data wyróżnienia: 23 maja 2020
  • Data wprowadzenia: 23 maja 2020
  • Aktualizacja: 23 maja 2020
  • Wyświetleń: 776
  • Wyświetleń na liście: 30 148
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS