Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: Mag/ODB

Twój zakres obowiązków
  • Praca polega na konfekcjonowaniu skrzyneczek z bardzo przyjemnym produktem jaki są owoce, skrzynki o maksymalnej wadze ok 10 kg oraz inne typowe prace pomocnicze w magazynie
  • Rozkładanie towaru oraz kompletowanie zamówień
  • Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentacją
  • Kontrolowanie procesu przyjmowania i wydawania towaru
Nasze wymagania

  • Wysoka dyscyplina i terminowość
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będą badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenia lub B2B.
  • Elastyczny grafik czasu pracy.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów - m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna , owoce :)
  • Pracę w niedużym, zgranym zespole.
Informacje o firmie
Jak się u nas pracuje?
Główna siedziba zlokalizowana jest w kompleksie Diamond Business Park Warszawa-Ursus. W Gdańsku mamy oddział. Nasz magazyn to 1000 m2
Główne działy w naszej firmie to sprzedaż i dystrybucja. W Warszawie znajduje się BOK, Marketing i Dział Dietetyczny
W pracy jest luźna atmosfera, nie obowiązuje sztywny dress code i wszyscy jesteśmy na "Ty"
Preferujemy pracę stacjonarną
Codziennie częstujemy się świeżymi owocami
Regularnie organizowane są spotkania integracyjne, eventy, a także konsultacje z dietetykiem
Jesteśmy zespołem młodych ludzi nastawionym na rozwój i stałe szukanie nowych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych Klientów

Aktualizacja: 30.05.2023