Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier

Jestem
Firmą (zagraniczny NIP)
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Prace magazynowe w magazynie farb: przyjmowanie towaru, uładanie towaru
  • Przyjmowanie zamówień
  • Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem klienta
  • Pakowanie zgodnie ze standardami i specyfikacją przewoźnika
  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • Uprawnienia i umiejętność obsługi wózków widłowych będzie dodatkowym atutem
  • Pracowitość
  • Sumienność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Z uwagi na specyfikę pracy oferta jest dedykowana dla mężczyzn.

Informacje o firmie
Firma AL-KOR z siedzibą w Gdyni, jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem farb marki Sigma Coatings należącej do ogólnoświatowego lidera wśród producentów farb PPG Coatings, na terenie Północnej Polski w dziale farb antykorozyjnych.
Al-KOR od chwili powstania w 1998 roku, zajmuje się dystrybucją farb stosowanych do ochrony i renowacji wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, żeliwnych, ocynkowanych, wykonanych z metali lekkich, betonowych, stosowanych w różnych środowiskach korozyjnych.