Magazynier

Ogłoszenie premium
Gdańsk G. Garibaldiego 4/10/BG2
G. Garibaldiego 4/10/BG2
Magazynier Umowa o pracę
obserwuj

Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • Rozładunek mechaniczny oraz ręczny towaru
  • Kontrola ilościowa oraz jakościowa dostaw
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu towarów w magazynie
  • Dbanie o infrastrukturę magazynową
  • Kontrolowanie stanów magazynowych
  • Dbanie o wysoki standard przeprowadzanych procesów magazynowych oraz przepisy BHP
Nasze wymagania
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku minimum 1 rok
  • Obsługa komputera oraz skanera
  • Aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych - UDT
  • Dobra organizacja pracy
  • Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie (Laureat Diamentów Forbesa 2021,2022,2023)
  • Zaplecze profesjonalistów w branży
  • Możliwość indywidualnej ścieżki rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiety sportowe, medyczne i ubezpieczenie grupowe
Informacje o firmie
Polish Forwarding Company Sp. z o.o., w 100% polski operator logistyczny.
PFC to nie jedynie firma, ale przede wszystkim Ludzie którzy ją tworzą. To zgrany zespół odpowiedzialnych i stawiających na jakość ludzi , którzy dzięki doświadczeniu w branży logistycznej zapewniają profesjonalny i konkurencyjny poziom obsługi. Pochylamy się nad każdą racjonalną szansą rozwoju starając się podejmować nawet najtrudniejszych zadań w ramach całego łańcucha dostaw. Jesteśmy nietuzinkową spedycją i nie boimy się żadnych wyzwań – potrafimy przeprowadzić najbardziej skomplikowane projekty logistyczne. Posiadamy 12 biur na terenie całej Polski i nadal się rozwijamy. Zabezpieczamy realizacje wszystkich świadczonych przez nas usług profesjonalnymi rozwiązaniami bazującymi na dedykowanych zespołach wyspecjalizowanych ludzi. Jesteśmy lokalną firmą o zasięgu globalnym, poprzez sieć partnerów dostarczamy i odbieramy ładunki do / z najodleglejszych zakątków świata. Jeżeli szukasz firmy, w której rozwiniesz swoje kompetencje zawodowe – Dołącz do Nas!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Polish Forwarding Company Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.